Záhradné ležadlo LOFT

Akcia Novinka
€348,74
Zahradní lehátko LOFT
€348,74 €288,20 €238,18 bez DPH
Dostupnost 2-3 týdny
Barva prken
Stolek k ležadlu

Záhradné ležadlo LOFT z jelšového dreva s nadčasovým dizajnom a unikátnym tvarom na zvýšenie relaxácie. Jednoduchá údržba a veľmi pohodlný materiál zaisťujú maximálny komfort. Dostupné v dvoch farebných prevedeniach.

Detailné informácie

Podrobný popis

Praktické záhradné ležadlo LOFT vyrobené z jelšového dreva je ideálnym doplnkom pre vašu relaxáciu. S pohodlným a nadčasovým designom ponúka unikátny tvar, ktorý zlepšuje kvalitu odpočinku. Údržba je jednoduchá, stačí utrieť vlhkou handričkou. Lehátko poskytuje pohodlie kedykoľvek počas dňa vďaka veľmi pohodlnému tvaru. Okrem toho je možné prikúpiť stolček v rovnakom dizajne, ktorý skvele doplní vašu relaxačnú zónu.

Konštrukcia lehátka je z profilu 60x40 mm s 2mm stenou, dvakrát práškovo lakovaná epoxidovým základom as povrchovou štruktúrou v grafitovej farbe. Dosky lehátka sú vyrobené z jelšového dreva s hrúbkou 25 mm, so 60 mm širokými lamelami a dvoma koncovými doskami so šírkou 100 mm. Dosky sú dvakrát lakované nástrekom. Lehátko je k dispozícii v dvoch farebných prevedeniach: orech a palisander.

Technické parametre:

Dĺžka: 160 cm

Šírka: 68,5 cm

Výška: 98 cm

Farba dosiek: orech, palisander

Typ dreva: jelša

Rám: oceľ

Dodávame v demonte

Dodatočné parametre

Kategória: E-shop
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 100 kg