Doprava tovaru

Doplnkové služby k doprave

Doprava tovaru je štandardne zaistená tzv. Na "prah domu" v pracovné dni od 8 - 17 h. Kupujúci si môže objednať nadštandardné služby k doprave ako napr. neštandardný čas dodania, je možno objenať priamo počas objednávky. Tieto služby sú spoplatnené.

Ponúkané služby:

  • Služba TOPTIME - Garancia dodania zásielky v pracovné dni v dopoludňajších hodinách do 13:00.
  • Služba TOP-PRIVAT - Večerné doručenie v čase 16-20,00.
  • Služba OSOBNÉ ODBERY - vydávanie v pracovné dni 8: 00-18: 00, soboty 8: 00-10: 00 na príslušnom rozvozovom depe Top Trans

Uvedené doplnkové služby si môžete zvoliť a objednať priamo počas objednávky v e-shope.

Cenník služby TOPTIME

  • Jednotná cena pre všetky objednávky 20,57 EUR bez DPH.

Cenník služby TOP-PRIVAT

  • Jednotná cena pre všetky objednávky 10,29 Eur bez DPH.

Cenník služby OSOBNÉ ODBERY

  • Služba nie je spoplatnená

Tovar, doručený zmluvným prepravcom, si pri preberaní starostlivo prekontrolujte. Najmä dbajte na neporušenosť obalu. Ak máte podozrenie, že mohlo dôjsť k poškodeniu zásielky cestou k vám, reklamujte tento nedostatok ihneď u vodiča dopravcu, ktorý s vami o tomto spíše protokol, popr. zásielku nepreberajte. Pokiaľ na poškodenie tovaru narazíte až pri jeho vybalení, informujte nás o tom okamžite telefonicky na čísle 0948 030 298 alebo e-mailom na obchod@forplast.sk.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie